SKOLA

Kikboksa un boksa skola „Rīga” tika dibināta 2009.gadā. Tās dibinātāja ir divkārtējā Pasaules čempione kikboksā Linda Ābele (Moroza).

Kikboksa un boksa Skola “Rīga” piedāvā: boksa, kikboksa, funkcionālās, pašaizsardzības (tuvcīņas) un pilates nodarbības. Nodarbības paredzētas visām vecuma grupām – sākot bērniem no 3gadu vecuma.

Kopumā kikboksa un boksa skola „Rīga” apmeklē vairāk kā 300 audzēkņi. Nodarbības notiek Kikboksa un boksa skolas “Rīga” piederošajā multifunkcionālā sporta zālē – Klijānu ielā 4 un Prūšu ielā42a.

Kikboksa un boksa skola “Rīga” īsteno Interešu izglītības programmas ar nosaukumu -VISPĀRĒJĀ FIZISKĀ SAGATAVOTĪBA AR KIKBOKSA/BOKSA IEVIRZI , Licence Nr.DIKS-17-94-ail;

JAUKTĀ CĪŅAS MĀKSLA (MMA) ievirzi, Licence Nr.DIKS-17-95-ail

Ar aktīvu līdzdalību Skola „Rīga” sadarbojas ar Latvija Kikboksa un Latvijas Boksa federācijām, kā arī daudzām citām sporta  orgaizācijām, organizējot sacensības, sporta nometnes un citas dažādas aktivitātes.

Jau trešo gadu pēc kārtas,Rīgas Domes Sporta departments apbalvo  k/b skolu “Rīga”  kā labāko bērnu sporta organizāciju Rīgā.

Atbilstoši vecuma grupai tiek veidotas treniņa programmas, bet ikvienā programmā par galvenajiem mērķiem tiek
izvirzīti:

1. Attīstīt vispārējās fizikās īpašības atbilstoši vecuma posmam;

2. Uzlabot pašsajūtu un vairot darba spējas, veicinot radošu, harmonisku un vispusīgi attīstītu personību, kas izprot fizisko aktivitāšu un veselīga dzīvesveida nozīmi;

3. Kikboksa un boksa tehnikas apguve un pilnveide

Gribam vērst uzmanību, ka tikai sistemātiski un regulāri treniņi noved pie attīstības un panākumiem!

Kikboksa/boksa skolas „Rīgas” treniņi un sporta dzīve nenorobežojas tikai ar boksu un kikboksu nodarbībām, bet papildus tam vēl notiek: futbola, basketbola turnīri, sporta un aktīvās atpūtas nometnes, ekskursijas, uzstāšanās masa pasākumos ar paraugdemonstrējumiem, orientēšanās sacensības, bērniem jau piekto gadu notiek „Kids Fighters” sacensības, lielāko svētku svinēšana un vēl daudzi citi pasākumi.

Viena no Skolas pamatatslēgām ir kvalificēti, jauni, radoši un aktīvi pedagogi, kuri savas zināšanas regulāri pilnveido.

Neatsverama Skolas sastāvdaļa ir sportistu vecāku atbalsts un uzticība mums, kas ir palīdzējis izaudzināt Pasaules un Eiropas čempionus.